Jak si Vás jednou získá, už Vás nikdy nepustí

Kompromis jménem Green Bali

Proč právě kompromis? Pojďme si to vysvětlit. Jedná se o kombinaci barvy žilek a původu tohoto Kratomu. Bali je velmi plodná oblast v Indonésii, kam ročně míří tisíce turistů. Má to na Kratom vliv? Nepřímo ano - turisté přináší peníze, které se dále používají k rozvíjení místní infrastruktury.
Koupit v obchodě Více informací
Kompromis jménem Green Bali

Dávkování

Pokud hledáme specifické účinky, je pro nás dávkování velmi důležité. Pamatujme, že vyšší dávky mohou přinést vedlejší účinky, na které každý reaguje trochu jinak. Vedlejší účinky jsou sice neškodné, ale mohou být pro mnoho lidí nepříjemné. Kolik je tedy adekvátní dávka kratomu?

Nízké dávky

2-6 gramů
1-3 čajové lžičky

Střední dávky

6-10 gramů
3-5 čajových lžiček

Vysoké dávky

10 a více gramů
5 a více čajových lžiček

Díky horkému podnebí, častým dešťům a plodné půdě se zde Kratomu daří nejlépe ze všech zemí výskytu. Kratom tak roste rychleji s o poznání většími listy. I proto se právě kratom z Bali nazývá nejekonomičtějším. No ale proč tedy kompromis?

Energeticky příjemný

Green Bali je zvláštní kombinací, která vyhovuje. Kompletně Indonésie je známa svými Kratomy, které jsou spíše tlumící a tiší bolest. Jinak tomu není ani u Bali. Jeho schopnost tišení bolesti je na vysoké úrovni. Přidejme si k tomu vlastnosti Green vein, které jsou spíše zlatou, no radši zelenou, střední cestou mezi bílým a červeným Kratomem. Dokáže lehce energizovat, ale není to nic, co by člověka nastimulovalo na tři dny dopředu. Příjemné tišení bolesti a modifikace nálady je tedy doplněna o lehký stimulační efekt, což nikdy neuškodí.

Kompromis jménem Green Bali

Jak si Green Bali vede?

Stimulace
30%
Tišení bolesti
80%
Nálada
80%
Chuť
5
Vůně
4
Kompromis jménem Green Bali
Rychlost nástupu účinku
20 minut
Trvání účinků
4 hodiny

Příjemný nejen svými účinky

Výhodou Green Bali je jeho příjemná chuť. Někteří mají problém rozpoznat o který Kratom jde. Za to je zodpovědná jeho až nekratomová chuť a aroma. Dá se tedy pít jako čaj, na rozdíl od některých jiných Kratomů.

Je pro mě vhodný?

Na tuto otázku se ptá asi každý, než Green Bali zkusí. Vlivem rychlého růstu se mohou měnit poměry alkaloidů obsažených oproti ostatním Kratomům. Někteří jej nazývají - kolísavý Kratom. Často se tak stává, že Green Bali působí na každého trochu jinak v rozmezí jeho působení. Tak jako tak se jedná o unikátní kombinaci, která zaujme nejednoho uživatele Kratomu.

Koupit v obchodě
© 2019