Ve velikosti je síla

Velikán jménem Elephant

Asi si teď říkáte - Proč zrovna velikán? Jak si za nedlouho povíme, jde především o samotný strom, přesněji jeho listy. Thajsko je kolébkou všech Kratomů, zde to začalo. Proto nás asi nepřekvapí, že i odsud pochází tato unikátní odrůda, které se říká Elephant.
Koupit v obchodě Více informací
Velikán jménem Elephant

Listy jsou totiž tak enormě velké - často až 50 cm na délku a 30 na šířku, že domorodcům připomínají ucho slona. Z jednoho listu se tak udělá mnohem více prášku, což přispívá celistvosti účinků. Jak jistě víme, jsou Kratomy z Thajska velmi energizující. Co s nimi tedy udělají zelené žilky?

Energie, která neumírá

Jak jsme si zmínili, Kratomy z Thajska jsou proslulé svými energizujícími vlastnostmi. Stejně tak jsou dobré i na tišení bolesti a naši náladu, ale ta energie je u nich nejvýznamnější. Co tedy udělá kombinace se zelenými žilkami, které se považují za kompromis mezi bílou a červenou? Kratom je spíše stimulační, ale nezaostává ani v ostatních aspektech působení. Díky tomu je člověk příjemně nabuzený s dobrou náladou. No co víc bychom si mohli přát? Možná i skvělou chuť a aroma?

Velikán jménem Elephant

Jak si Green Elephant Thai vede?

Stimulace
80%
Tišení bolesti
60%
Nálada
70%
Chuť
4
Vůně
5
Velikán jménem Elephant
Rychlost nástupu účinku
30 minut
Trvání účinků
4 hodiny

Typický Kratom

Zde je tomu všemu trochu jinak. Narozdíl od ostatních, které zde nabízíme, má Elephant klasickou kratomovou vůni, ale i chuť. Pro ty, kteří jsou na to zvyklý je to jen plus. Každopádně pokud si spíše potrpíte na jemnější typy Kratomu - z elephanta si čaj asi neuděláte. Tak jako tak však vyniká a rozhodně z něj nebudeme nešťastní.

Je Elephant pro mě ten pravý?

Takový otázka napadne každého z nás. Jak je o Kratomech z Thajska známo - jsou unikátní svým složením alkaloidů. Díky tomu mohou na každého působit trochu jinak. To se v tomto případě mění. Díky větším listům jsou alkaloidy ustálenější, díky čemuž jsou i účinky jasnější. Pokud tedy hledáme silný Kratom s dobrými energizujícími účinky, je Elephant možná ten pravý.

Koupit v obchodě
© 2018