Ve velikosti je síla

Velikán jménem Elephant

Asi si teď říkáte - Proč zrovna velikán? Jak si za nedlouho povíme, jde především o samotný strom, přesněji jeho listy. Thajsko je kolébkou všech Kratomů, zde to začalo. Proto nás asi nepřekvapí, že i odsud pochází tato unikátní odrůda, které se říká Elephant.
Koupit v obchodě Více informací
Velikán jménem Elephant

Dávkování

Pokud hledáme specifické účinky, je pro nás dávkování velmi důležité. Pamatujme, že vyšší dávky mohou přinést vedlejší účinky, na které každý reaguje trochu jinak. Vedlejší účinky jsou sice neškodné, ale mohou být pro mnoho lidí nepříjemné. Kolik je tedy adekvátní dávka kratomu?

Nízké dávky

2-6 gramů
1-3 čajové lžičky

Střední dávky

6-10 gramů
3-5 čajových lžiček

Vysoké dávky

10 a více gramů
5 a více čajových lžiček

Listy jsou totiž tak enormě velké - často až 50 cm na délku a 30 na šířku, že domorodcům připomínají ucho slona. Z jednoho listu se tak udělá mnohem více prášku, což přispívá celistvosti účinků. Jak jistě víme, jsou Kratomy z Thajska velmi energizující. Co s nimi tedy udělají zelené žilky?

Energie, která neumírá

Jak jsme si zmínili, Kratomy z Thajska jsou proslulé svými energizujícími vlastnostmi. Stejně tak jsou dobré i na tišení bolesti a naši náladu, ale ta energie je u nich nejvýznamnější. Co tedy udělá kombinace se zelenými žilkami, které se považují za kompromis mezi bílou a červenou? Kratom je spíše stimulační, ale nezaostává ani v ostatních aspektech působení. Díky tomu je člověk příjemně nabuzený s dobrou náladou. No co víc bychom si mohli přát? Možná i skvělou chuť a aroma?

Velikán jménem Elephant

Jak si Green Elephant Thai vede?

Stimulace
80%
Tišení bolesti
60%
Nálada
70%
Chuť
4
Vůně
5
Velikán jménem Elephant
Rychlost nástupu účinku
30 minut
Trvání účinků
4 hodiny

Typický Kratom

Zde je tomu všemu trochu jinak. Narozdíl od ostatních, které zde nabízíme, má Elephant klasickou kratomovou vůni, ale i chuť. Pro ty, kteří jsou na to zvyklý je to jen plus. Každopádně pokud si spíše potrpíte na jemnější typy Kratomu - z elephanta si čaj asi neuděláte. Tak jako tak však vyniká a rozhodně z něj nebudeme nešťastní.

Je Elephant pro mě ten pravý?

Takový otázka napadne každého z nás. Jak je o Kratomech z Thajska známo - jsou unikátní svým složením alkaloidů. Díky tomu mohou na každého působit trochu jinak. To se v tomto případě mění. Díky větším listům jsou alkaloidy ustálenější, díky čemuž jsou i účinky jasnější. Pokud tedy hledáme silný Kratom s dobrými energizujícími účinky, je Elephant možná ten pravý.

Koupit v obchodě
© 2019