Zelená jako barva úlevy a energie

Green Jongkong, neboli zelenáč z Bornea

Borneo je domovem jedněch z nejpotentnějších Kratomů, které bychom na trhu nalezli. Díky tomu jsou velmi populární a žádané. Není tedy divu, že je varianta Green Jongkong jednou z těch oblíbenějších.
Koupit v obchodě Více informací
Green Jongkong, neboli zelenáč z Bornea

Dávkování

Pokud hledáme specifické účinky, je pro nás dávkování velmi důležité. Pamatujme, že vyšší dávky mohou přinést vedlejší účinky, na které každý reaguje trochu jinak. Vedlejší účinky jsou sice neškodné, ale mohou být pro mnoho lidí nepříjemné. Kolik je tedy adekvátní dávka kratomu?

Nízké dávky

2-6 gramů
1-3 čajové lžičky

Střední dávky

6-10 gramů
3-5 čajových lžiček

Vysoké dávky

10 a více gramů
5 a více čajových lžiček

Oblast Jongkong se nachází v západní části Bornea. S protékající řekou Kapuas tam mají zde rostlé stromy dostatek vláhy pro dobrý růst. S tropickými teplotami a dobrým podložím už jim nic nechybí. Minimum populace zároveň přispívá kvalitě a potenci. Co bychom od takového Kratomu mohli čekat?

Skvělá kombinace pro každého

Původ má v Indonésii, přesněji na Borneu, slibuje skvělé účinky a především potenci, kterou ocení každý. Jak je známo, jsou Kratomy z Bornea spíše zaměřená na tišení bolesti. U tohoto se navíc jedná o variantu se zelenými žilkami a především - MaengDa.

Zelené žilky jsou příjemným kompromisem, který umí dodat trochu té stimulace a příjemně ji napojit na tišení bolesti a vylepšení naší nálady. MaengDa nám pak označuje vysokou účinnost. Už si asi každý domyslí, co přesně ho čeká, my jen doplníme - stojí to za to.

Green Jongkong, neboli zelenáč z Bornea

Jak si Green Jongkong vede?

Stimulace
50%
Tišení bolesti
70%
Nálada
70%
Chuť
6
Vůně
6
Green Jongkong, neboli zelenáč z Bornea
Rychlost nástupu účinku
25 minut
Trvání účinků
4 hodiny

Kdyby náhodou, tak trochu medu

Výhodou této odrůdy je jemná vůně, která až skoro nepřipomíná Kratom. Pro některé bude nenápadná, pro jiné příjemná. Jak jsme poznali při užívání, občas jsme se setkali s jemnou nakyslostí. Ta se dá naštěstí potlačit například medem, který je pro toto využití vhodný. Bez problému tak můžeme využít pro formu čaje.

Je Green Jongkong to pravé pro mě?

Tento Kratom je vzhledem k svým účinkům vhodný spíše pro středně pokročilé až pokročilé uživatele. Může zato především kombinace původu a MaengDa. Kratom je poměrně účinný, vyžaduje tedy zkušenosti s užíváním.

Účinky jsou středně až silně tišící s efektem na naši náladu, ale také jemně energizující, což je v tomto případě velmi příjemné. Hodí se skvěle pro odpolední odpočinek po náročném dnu.

Koupit v obchodě
© 2019