Jemný ve všech směrech

Začátečnický Red MaengDa Banjar

Možná by nás zajímalo, proč jsme tento Kratom označili jako začátečnický. K tomu se dostaneme, ale věřte, že s tím má co dočinění jak jeho původ, tak i žilky, nebo označení MaengDa. Banjar je oblast na jihu Bornea s vyšším zalidněním, než je na Borneu běžné.
Koupit v obchodě Více informací
Začátečnický Red MaengDa Banjar

Dávkování

Pokud hledáme specifické účinky, je pro nás dávkování velmi důležité. Pamatujme, že vyšší dávky mohou přinést vedlejší účinky, na které každý reaguje trochu jinak. Vedlejší účinky jsou sice neškodné, ale mohou být pro mnoho lidí nepříjemné. Kolik je tedy adekvátní dávka kratomu?

Nízké dávky

2-6 gramů
1-3 čajové lžičky

Střední dávky

6-10 gramů
3-5 čajových lžiček

Vysoké dávky

10 a více gramů
5 a více čajových lžiček

Nachází se na pobřeží Indonéského moře. Časté změny počasí mají vliv na zastoupení alkaloidů v listech, proto bychom mohli tento druh označit jako začátečnický. Je však potřeba myslet na to, že může na každého působit jinak. Pojďme si povědět více.

Stimuluje a náladuje

Stále jsme si neřekli, co vlastně ovlivňuje účinky, tedy kromě počasí. Původ na Borneu poskytuje spíše tišení bolesti, zlepšení nálady, boj proti depresím, ale také velmi příjemné sedativní účinky. Červené žilky to vše jen umocňují. Jak je známo, jsou to právě ony, které dokáží nejlépe ulevit od bolesti. V kombinaci s původem na borneu a označením MaengDa by člověk očekával silné účinky. Opak je pravdou. Kratom je příjemně stimulující i sedativní. Vše v nižší míře, nic extrémně silného, což je v mnoha případech výhoda. To však nejsou jediné výhody.

Začátečnický Red MaengDa Banjar

Jak si Red MaengDa Banjar vede?

Stimulace
40%
Tišení bolesti
90%
Nálada
90%
Chuť
5
Vůně
5
Začátečnický Red MaengDa Banjar
Rychlost nástupu účinku
30 minut
Trvání účinků
4 hodiny

Chutný k pití = příjemná změna

Kratom má velmi jemnou chuť a aroma. Chuť bychom mohli přirovnat k jemně zemité až kůrovité. Skvěle se tak hodí pro ty, kterým klasická chuť Kratomu vadí - tento je totiž velmi snadno poživatelný.

Je pro mě ten pravý?

Tato otázka provází snad každý Kratom a je naprosto opodstatněná. Díky vlastnostem, které jsou jemné v každém směru, je vhodný spíše pro začátečníky, kteří si chtějí Kratom vyzkoušet. Mohli bychom ho označit za takový Entry level. u kratomů z Bornea se nemusíme bát kolísavou hladinou alkaloidů, Kratom tedy účinkuje relativně stejně.

Koupit v obchodě
© 2019