Síla ve všech směrech jeho bytí

Síla se jménem Red MaengDa Jongkong

Síla je to, co vyhledává nejspíše každý z nás. Co způsobuje sílu u tohoto typu Kratomu? Bude to především jeho původ, který je na Borneu. Kratomy z této oblasti se vyznačují svou uníkátností a sílou.
Koupit v obchodě Více informací
Síla se jménem Red MaengDa Jongkong

Dávkování

Pokud hledáme specifické účinky, je pro nás dávkování velmi důležité. Pamatujme, že vyšší dávky mohou přinést vedlejší účinky, na které každý reaguje trochu jinak. Vedlejší účinky jsou sice neškodné, ale mohou být pro mnoho lidí nepříjemné. Kolik je tedy adekvátní dávka kratomu?

Nízké dávky

2-6 gramů
1-3 čajové lžičky

Střední dávky

6-10 gramů
3-5 čajových lžiček

Vysoké dávky

10 a více gramů
5 a více čajových lžiček

Jongkong je centrální oblastí v provincii Kapuas Hulu. Nachízí se v západnější části Bornea. Přímo srdcem této oblasti je řeka Kapuas a dvě velká jezera. Minimum obyvatelstva, skvělé podmínky, nadměrná vlhkost a tropické počasí, to jsou přesně ty podmínky, které Kratom potřebuje. Výsledkem je tato odrůda...co vlastně způsobuje?

Energie i vše ostatní

Původ v kombinaci se žilkami by měl spět spíše k silným sedativním a tišícím účinkům. Borneo a Red veins jsou navíc doplněny o označení MaengDa, které nám jasně říká, že je Kratom velmi potentní a účinný. Je tedy zvláštní, že je tento druh spíše vnímán jako silně energizující i tišící a sedativní. Zřejmě se jedná o kombinaci všech tří faktorů, které tak dodávají něco trochu jiného, což mnoha uživatelům může vyhovovat. O jeho síle také vypovídají jeho ostatní formy vyjadřování, tedy chuť a vůně.

Síla se jménem Red MaengDa Jongkong

Jak si Red MaengDa Jongkong vede?

Stimulace
40%
Tišení bolesti
80%
Nálada
85%
Chuť
5
Vůně
7
Síla se jménem Red MaengDa Jongkong
Rychlost nástupu účinku
30 minut
Trvání účinků
4 hodiny

Nezvykle intenzivní

Tento Kratom má opravdu silnou vůni, která je typicky kratomová. Jeho chuť je velmi zemitá, kyselá a hořká, což nezkušené může odradit. To by však byla škoda, jelikož jdou tyto faktory ovlivnit napříéklad medem, nebo cukrem. Možná si z něj neuvaříme čaj, ale určitě se dá vypít jinými technikami, které jsou pro tento druh lepší.

Pro koho je tento druh vhodný?

Kratom se hodí pro pokročilé až zkušené uživatele, kteří vědí, jak s patřičnou chutí i dávkováním nakládat. I tak doporučujeme začít na nižších dávkách, abychom si nejdříve vyzkoušeli, jak na nás vlastně účinkuje. Skvěle se hodí pro ospalá rána nebo pomoc od bolesti, kde opravdu vyniká.

Koupit v obchodě
© 2019