Červená je barva odpočinku

Příjemně jemný, ale účinný Red MaengDa Kapuas Hulu

Oblast Kapuas Hulu je takovým srdcem indonéské části Bornea. Nalezli bychom ji kousíček na západ od střední hranice s malajskou částí. Jejím středem protéká řeka Kapuas, která je životadárcem všeho, včetně Kratomů, které zde rostou.
Koupit v obchodě Více informací
Příjemně jemný, ale účinný Red MaengDa Kapuas Hulu

Dávkování

Pokud hledáme specifické účinky, je pro nás dávkování velmi důležité. Pamatujme, že vyšší dávky mohou přinést vedlejší účinky, na které každý reaguje trochu jinak. Vedlejší účinky jsou sice neškodné, ale mohou být pro mnoho lidí nepříjemné. Kolik je tedy adekvátní dávka kratomu?

Nízké dávky

2-6 gramů
1-3 čajové lžičky

Střední dávky

6-10 gramů
3-5 čajových lžiček

Vysoké dávky

10 a více gramů
5 a více čajových lžiček

Stejně tak i tento je považován za velmi potentní, zaměřený především na naši náladu a tišení bolesti. Může za to tropické počasí, velká vlhkost a především i úrodná půda a špatný přístup civilizace. Díky tomu je i Red MaengDa Kapuas Hulu skvělým zástupcem této říše.

Jemný a přitom silný

Červené žilky značí jasné účinky, které z nich můžeme vyčíst. Působí skvěle jako modifikátor nálady, ale i pro tišení bolesti a depresí. K tomu si přičtěme původ na Borneu. Tyto Kratomy jsou proslulé svými tišícími schopnostmi. V nízkých dávkách dokáží nastimulovat a utišit bolest. Ve vyšších působí dobře na spánek a dokáží vyvolat částeční sedační stav. Narozdíl od Žlutého a Bílého, které jsou zaměřené na stimulaci, dokáže tento pomocí také od bolesti a především depresí. No ale co taková chuť a aroma?

Příjemně jemný, ale účinný Red MaengDa Kapuas Hulu

Jak si Red MaengDa Kapuas Hulu vede?

Stimulace
35%
Tišení bolesti
85%
Nálada
80%
Chuť
6
Vůně
6
Příjemně jemný, ale účinný Red MaengDa Kapuas Hulu
Rychlost nástupu účinku
35 minut
Trvání účinků
4 hodiny

Překvapivě příjemné

Od takto silného Kratomu bychom čekali velmi silné aroma a kyselou chuť spolu s doprovodnou hořkostí. Na kyselost zapomeňme, ale hořkost stále trochu zůstává. To ničemu nevadí, můžeme ji částečně vyrušit například medem. Díky tomu bude kratom skvěle poživatelný a vychutnáme si ho i ve formě čaje.

Pro koho je vhodný?

Kratom bychom doporučili lidem, kteří nemají s Kratomem moc zkušeností a vadí jim klasické chuť a vůně. Po vyvážení jsou totiž velmi příjemné a s chutí poživatelné. Účinky se označují za středně až silně intenzivní, proto je potřeba zprvu šetřit s dávkou. Skvěle se hodí pro použití během dne, kdy máme například stres a potřebujeme i tak efektivně pracovat.

Koupit v obchodě
© 2019