Červená je barva odpočinku

Příjemně jemný, ale účinný Red MaengDa Kapuas Hulu

Oblast Kapuas Hulu je takovým srdcem indonéské části Bornea. Nalezli bychom ji kousíček na západ od střední hranice s malajskou částí. Jejím středem protéká řeka Kapuas, která je životadárcem všeho, včetně Kratomů, které zde rostou.
Koupit v obchodě Více informací
Příjemně jemný, ale účinný Red MaengDa Kapuas Hulu

Stejně tak i tento je považován za velmi potentní, zaměřený především na naši náladu a tišení bolesti. Může za to tropické počasí, velká vlhkost a především i úrodná půda a špatný přístup civilizace. Díky tomu je i Red MaengDa Kapuas Hulu skvělým zástupcem této říše.

Jemný a přitom silný

Červené žilky značí jasné účinky, které z nich můžeme vyčíst. Působí skvěle jako modifikátor nálady, ale i pro tišení bolesti a depresí. K tomu si přičtěme původ na Borneu. Tyto Kratomy jsou proslulé svými tišícími schopnostmi. V nízkých dávkách dokáží nastimulovat a utišit bolest. Ve vyšších působí dobře na spánek a dokáží vyvolat částeční sedační stav. Narozdíl od Žlutého a Bílého, které jsou zaměřené na stimulaci, dokáže tento pomocí také od bolesti a především depresí. No ale co taková chuť a aroma?

Příjemně jemný, ale účinný Red MaengDa Kapuas Hulu

Jak si Red MaengDa Kapuas Hulu vede?

Stimulace
35%
Tišení bolesti
85%
Nálada
80%
Chuť
6
Vůně
6
Příjemně jemný, ale účinný Red MaengDa Kapuas Hulu
Rychlost nástupu účinku
35 minut
Trvání účinků
4 hodiny

Překvapivě příjemné

Od takto silného Kratomu bychom čekali velmi silné aroma a kyselou chuť spolu s doprovodnou hořkostí. Na kyselost zapomeňme, ale hořkost stále trochu zůstává. To ničemu nevadí, můžeme ji částečně vyrušit například medem. Díky tomu bude kratom skvěle poživatelný a vychutnáme si ho i ve formě čaje.

Pro koho je vhodný?

Kratom bychom doporučili lidem, kteří nemají s Kratomem moc zkušeností a vadí jim klasické chuť a vůně. Po vyvážení jsou totiž velmi příjemné a s chutí poživatelné. Účinky se označují za středně až silně intenzivní, proto je potřeba zprvu šetřit s dávkou. Skvěle se hodí pro použití během dne, kdy máme například stres a potřebujeme i tak efektivně pracovat.

Koupit v obchodě
© 2018