Překvapivý, ale příjemný

Mírný a příjemný Red Medan

Oblast zvaná Medan má velmi zajímavou historii. Jedná se o okolí historického města Medan, které bychom našli na Sumatře, Jako takové jsou Kratomy z této oblasti známé především pro své účinky, které tiší bolest, ale také pomáhají s depresemi a náladou.
Koupit v obchodě Více informací
Mírný a příjemný Red Medan

Dávkování

Pokud hledáme specifické účinky, je pro nás dávkování velmi důležité. Pamatujme, že vyšší dávky mohou přinést vedlejší účinky, na které každý reaguje trochu jinak. Vedlejší účinky jsou sice neškodné, ale mohou být pro mnoho lidí nepříjemné. Kolik je tedy adekvátní dávka kratomu?

Nízké dávky

2-6 gramů
1-3 čajové lžičky

Střední dávky

6-10 gramů
3-5 čajových lžiček

Vysoké dávky

10 a více gramů
5 a více čajových lžiček

Co za to může? Jde především o podnebí, půdu a také způsob, jak je o Kratomy pečováno. Kratomy ze Sumatry nejsou moc známé avšak jejích popularita stále stoupá. Především díky svým účinkům a působení, které je velmi příjemné. Pojďme si povědět, jak...

Účinky ruku v ruce s chutí

Indonéské Kratomy jsou zaměřené na deprese, náladu a bolest, to už víme. Stejně tak je tomu i u červených žilek v listech Kratomů, také proto je tento Red. Účinky se tak doplňují a k tomu všemu nabízí i něco více. Dokáží lehce nastimulovat. Nejedná se o nějakou velkou stimulační ránu. Spíše o příjemné nabuzení, které člověk nemusí na první pohled ani zaznamenat. Účinky bychom tak mohli shrnout takto - lehce energizující a velmi příjemně sedativní, ne však nijak omamující. Jistě nás zajímá i chuť.

Mírný a příjemný Red Medan

Jak si Red Medan vede?

Stimulace
40%
Tišení bolesti
90%
Nálada
90%
Chuť
6
Vůně
5
Mírný a příjemný Red Medan
Rychlost nástupu účinku
35 minut
Trvání účinků
4 hodiny

Jemná a zemitá

Přesně tak, jak si můžeme přečíst v nadpisu - chuť je velmi jemná a příjemně zemitá, podobně jako její aroma. Není tedy třeba Kratom nijak více ochucovat, ale samozřejmě můžeme. Díky jemné chuti si můžeme užít požitek, kterému říkáme - čaj z Kratomu.

Je to pro mě ten pravý?

Jistě by nás zajímalo, pro koho se nejvíce hodí tento druh Kratomu. Je vhodný především pro začátečníky, kteří si ještě nezvykli na typickou kratomovou chuť a aroma. Zde nenarazíme na žádnou velkou hořkost, ani kyselost. Díky tomu, ale i jeho účinkům, jej tak můžeme označit jako odrazový můstek do světa Kratomů.

Koupit v obchodě
© 2019