Překvapivý, ale příjemný

Mírný a příjemný Red Medan

Oblast zvaná Medan má velmi zajímavou historii. Jedná se o okolí historického města Medan, které bychom našli na Sumatře, Jako takové jsou Kratomy z této oblasti známé především pro své účinky, které tiší bolest, ale také pomáhají s depresemi a náladou.
Koupit v obchodě Více informací
Mírný a příjemný Red Medan

Co za to může? Jde především o podnebí, půdu a také způsob, jak je o Kratomy pečováno. Kratomy ze Sumatry nejsou moc známé avšak jejích popularita stále stoupá. Především díky svým účinkům a působení, které je velmi příjemné. Pojďme si povědět, jak...

Účinky ruku v ruce s chutí

Indonéské Kratomy jsou zaměřené na deprese, náladu a bolest, to už víme. Stejně tak je tomu i u červených žilek v listech Kratomů, také proto je tento Red. Účinky se tak doplňují a k tomu všemu nabízí i něco více. Dokáží lehce nastimulovat. Nejedná se o nějakou velkou stimulační ránu. Spíše o příjemné nabuzení, které člověk nemusí na první pohled ani zaznamenat. Účinky bychom tak mohli shrnout takto - lehce energizující a velmi příjemně sedativní, ne však nijak omamující. Jistě nás zajímá i chuť.

Mírný a příjemný Red Medan

Jak si Red Medan vede?

Stimulace
40%
Tišení bolesti
90%
Nálada
90%
Chuť
6
Vůně
5
Mírný a příjemný Red Medan
Rychlost nástupu účinku
35 minut
Trvání účinků
4 hodiny

Jemná a zemitá

Přesně tak, jak si můžeme přečíst v nadpisu - chuť je velmi jemná a příjemně zemitá, podobně jako její aroma. Není tedy třeba Kratom nijak více ochucovat, ale samozřejmě můžeme. Díky jemné chuti si můžeme užít požitek, kterému říkáme - čaj z Kratomu.

Je to pro mě ten pravý?

Jistě by nás zajímalo, pro koho se nejvíce hodí tento druh Kratomu. Je vhodný především pro začátečníky, kteří si ještě nezvykli na typickou kratomovou chuť a aroma. Zde nenarazíme na žádnou velkou hořkost, ani kyselost. Díky tomu, ale i jeho účinkům, jej tak můžeme označit jako odrazový můstek do světa Kratomů.

Koupit v obchodě
© 2018