Srdce je jen jedno

Bílé srdce džungle známé jako White Kapuas Hulu

Bílé Kratomy jsou dobře známé. Než se ale dostaneme k jeho účinku, povězme si něco o původu. Není to jediný Kratom z oblasti Kapuas Hulu, který máme. Jak jsme si pověděli, Kapuas Hulu je oblast na vnitrozemní západní straně Bornea.
Koupit v obchodě Více informací
Bílé srdce džungle známé jako White Kapuas Hulu

Nalezli bychom zde jak řeku Kapuas, větší množství jezer, tak i pěstitelské oblasti, odkud pochází i tento Kratom. Vzhledem k podnebí, půdě a teplotám, jsou Kratomy z Bornea považovány za velmi potentní a účinné. Co s ním tedy udělají bílé žilky, které spíše vitalizují?

Od každého trochu

Výsledná kombinace je velmi zajímavá. Původ dodává Kratomu skvělé vlastnosti v oblasti tišení bolesti a zahánění depresí. Řekli bychom si, že ideální kombinace budou červené žilky. No, teto má bílé, které velmi dobře vitalizují. Díky tomu je Kratom jemně vitalizující a středně až silně tišící či sedativní. Samozřejmě také záleží na dávce jako takové. Dalším faktorem je ale i chuť, která hraje velkou roli v užívání.

Bílé srdce džungle známé jako White Kapuas Hulu

Jak si White Kapuas Hulu vede?

Stimulace
70%
Tišení bolesti
70%
Nálada
85%
Chuť
7
Vůně
5
Bílé srdce džungle známé jako White Kapuas Hulu
Rychlost nástupu účinku
30 minut
Trvání účinků
4 hodiny

Překvapivé!

Navzdory původu je vůně natolik jemná, že až zaniká. Naopak chuť je pro Kratom klasická avšak velmi příjemná, bez větších známek hořkosti. Co ucítíme je lehká nakyslost, která se dá ovlivnit medem. Tento Kratom je tedy ideální pro přípravu teplého lahodného nápoje, jakým čaj z Kratomu je.

Pro koho se hodí nejvíce?

White Kapuas Hulu bychom nejvíce doporučili jak začátečníkům, tak i pokročilým v užívání Kratomu. Dokáže velmi příjemně nastimulovat a přitom i pomoci svými silnějšími účinky proti bolestem a depresím. Chuť je velmi odlišná od klasických kratomů, což považujeme za velkou výhodu, na kterou je třeba upozornit.

Koupit v obchodě
© 2018