Nenápadná volba, která si Vás získá

Žlutý rytíř Jongkongu

Jongkong je centrální oblastí středo-západní části indonéského Bornea s názvem Kapuas Hulu. Skrz Jongkong protéká řeka Kapuas, která přináší vláhu do celé oblasti.
Koupit v obchodě Více informací
Žlutý rytíř Jongkongu

Dávkování

Pokud hledáme specifické účinky, je pro nás dávkování velmi důležité. Pamatujme, že vyšší dávky mohou přinést vedlejší účinky, na které každý reaguje trochu jinak. Vedlejší účinky jsou sice neškodné, ale mohou být pro mnoho lidí nepříjemné. Kolik je tedy adekvátní dávka kratomu?

Nízké dávky

2-6 gramů
1-3 čajové lžičky

Střední dávky

6-10 gramů
3-5 čajových lžiček

Vysoké dávky

10 a více gramů
5 a více čajových lžiček

Spolu s obdobím dešťů, tropickým podnebím a hojné půdě, je to přesně to pravé, co Kratom potřebuje. Není tedy divu, že právě odsud pochází nejpotentnější Kratomy světa. Yellow Jongkong navíc přináší kombinaci, která není až tak obvyklá. Díky tomu je však zajímavá a stojí za vyzkoušení.

Odpočinek a relaxace

Je to původe, nebo barvou žilek? No, jak tak tušíme - obojím. Původ Yellow Jongkong nabízí relaxační, tišící a odpočinkové vlastnosti, které pomohou od deprese a napětí. Žluté žilky jsou sklízeny zamlada z Kratomů s bílými žilkami. Jsou tedy lehce energizující a vitalizující. Kombinací vzniká Kratom, který se skvěle hodí pro odpočinek. Jeho účinky jsou velmi příjemné a neomamující. Samozřejmě záleží také na chuti, která je velmi důležitá.

Žlutý rytíř Jongkongu

Jak si Yellow Jongkong vede?

Stimulace
85%
Tišení bolesti
60%
Nálada
80%
Chuť
8
Vůně
8
Žlutý rytíř Jongkongu
Rychlost nástupu účinku
25 minut
Trvání účinků
5 hodin

Yellow Jongkong boduje

Spolu s jemnou kratomovou vůní jde slabě hořká chuť. Opět, podobně jako u Yellow MaengDa Kapuas Hulu, nejde o typickou kratomovou chuť. Je velmi příjemná a skvěle se pije. Odvar skutečně připomíná chuť čaje, která zůstává delší dobu v ústech.

Vhodnost...

Kratom lze doporučit jak těm, kteří s ním začínají, tak i pokročilé uživatele. Jeho účinky jsou velmi příjemné. Hodí se pro relaxaci po fyzické námaze, kdy si jen sedneme do křesla a odpočíváme. Energizující účinky nejsou až tak silné a relaxační nejsou úplně omamující. Tak vzhůru do toho!

Koupit v obchodě
© 2019