Nadchne Vás tak, že jiný chtít nebudete

Žlutá energizující bomba z Kapuas Hulu

A jsme opět tu, na naše slunném a tropickém Borneu. Není divu, že ty nepotentnější Kratomy pochází zrovna odsud. Celá oblast jakoby nabízela ideální podmínky pro růst. Je zde horko, vlhko, slunce a především - plodná půda.
Koupit v obchodě Více informací
Žlutá energizující bomba z Kapuas Hulu

Dávkování

Pokud hledáme specifické účinky, je pro nás dávkování velmi důležité. Pamatujme, že vyšší dávky mohou přinést vedlejší účinky, na které každý reaguje trochu jinak. Vedlejší účinky jsou sice neškodné, ale mohou být pro mnoho lidí nepříjemné. Kolik je tedy adekvátní dávka kratomu?

Nízké dávky

2-6 gramů
1-3 čajové lžičky

Střední dávky

6-10 gramů
3-5 čajových lžiček

Vysoké dávky

10 a více gramů
5 a více čajových lžiček

Naprosto ideální podmínky pro náš strom. Jediné co je tento krát trochu unikátkní jsou žluté žilky, které nejsou zas tak obvyklé. Jaké mají účinky? To si hned povíme.

Naprostá paráda

Tento Kratom je asi náš nejoblíbenější. Proč, ptáte se? Jedná se unikátní kombinaci žilek a původu z Bornea. Zde rostou Kratomy, které jsou známy pro své tišení bolesti, modifikaci nálady, pomoc s depresemi. Zároveň bývají trochu sedativní, to však neméně ruší žluté žilky. Získávají se z bílých Kratomů a jejich výskyt je trochu unikátní. Vzhledem k tomu je působení žlutých žilek velmi příjemně energizující a vitalizující. Spolu s původem tedy vzniká kombinace, které není tolik obvyklá - středně energizující a tišící Kratom s velmi příjemným nástupem a dlouho trvajícími účinky. To však není vše, co je unikátní.

Žlutá energizující bomba z Kapuas Hulu

Jak si Yellow MaengDa Kapuas Hulu vede?

Stimulace
95%
Tišení bolesti
50%
Nálada
90%
Chuť
8
Vůně
8
Žlutá energizující bomba z Kapuas Hulu
Rychlost nástupu účinku
30 minut
Trvání účinků
5 hodin

Je to vůbec Kratom?

Chuť i aroma tohoto Kratomu nejsou podobné ničemu, co jsme doposud měli. Má opravdu velmi jemnou kratomovou vůni, která skoro nejde ani cítit. Chuť je netypická - jemná s nádechem ovocna a vanilky. Hořkost zde nejde skoro cítit. Nemusíme ničím dochucovat a přes to si užijeme výtečný šálek Kratomu.

Je ten pravý?

I přes jemnou chuť a vůni je Kratom velmi účinný, což většinou nebývá. Doporučili bychom ho tak každému, kdo chce Kratom vyzkoušet, nebo jen hledá ten pravý. Skvěle se hodí pro použití během celého dne. Výborně pomáhá od bolesti a dodává energii pro celý den. Podle dávky může pomoci i se spaním.

Koupit v obchodě
© 2019